30 Aralık 2009 Çarşamba

El yapımı yılbaşı ağacı süsleri (2)

Yılbaşı ağacınız varsa ve hala yeterince süslü olmadığını düşünüyorsanız ,size birkaç öneri..Yalnız süsleme için sadece 1 gününüz kaldı. Acele edin :)Bu top, yuvarlak strafor üzerine iğne yardımıyla payet saplayarak yapılabilir.

Kaynak


Yukarıdaki yuvarlak şekiller kağıttan yapılmış.Yapılışları burada var..Bu güzel kalpler keçeden yapılmış.Bence keçe, yılbaşı ağacına güzel yakışmış..

Kaynak
Bu ponponları yapmak çok basit aslında.Yünü bol bir biçimde sarıp makasla keserek kolayca ponpon yapılabilir.Yılbaşı ağacına da rengarenk ponponlar yakışır:)

Kaynak

Bu da görüldüğü üzere bir çam kozalağı :) Erimiş boyalardan yapılmış.Pastel boyaları eritip,kozalağı içine batırmışlar,bana yapılışı ilginç geldi. Yapılışı linkte var. Bu çam kozalağı için benim fikrim de, gümüş veya altın rengi sprey boya ile boyamak.Harika duruyor.Bir deneyin derim..

Vee son olarak da benim keçe üzerine payetle süsleme yaptığım, elbise şeklinde yılbaşı ağacı süsü var:) Yapılışında çift kat keçe kullanıldı ve metalden askısı sayesinde ağaca tutturulabiliyor.
Hepinize sevgileeerrr...

5 yorum:

 1. çok güzeller canım mutlu yıllar.

  YanıtlaSil
 2. sağlıklı,huzurlu ve bol kazançlı bir yıl dileği ile...

  YanıtlaSil
 3. merhabalr,
  ürünleriniz cok güzel toplu satis yapiyormusunuz lütfen benimle kontaga gecin
  mailim : phokaiam@hotmail.com

  tesekkürler ferda

  YanıtlaSil