19 Ocak 2010 Salı

Her yer ''bıyık''landı !!

Bir bıyık modasıdır gidiyor..Aklınıza gelebilecek her türlü üründe kullanılmaya başlandı.Pek fazla estetik olduğunu söyleyemeyeceğim ama tasarımlara espri kattığını düşünüyorum.O yüzden güzel bence..Size etsy'den birkaç örnek göstereceğim.Bol bıyıklı günler, iyi seyirler dilerim :))14 Ocak 2010 Perşembe

Pilot Çocuk Başlıkları

Aslında çocuk başlığı dediğime bakmayın, olsa ben de takarım :)) Gerçekten çok şirinler..Örgü bilen anneler rahatlıkla çocuklarına örebilirler.Eldivenleri ile de pek bir uyumlular değil mi?
Kaynak

13 Ocak 2010 Çarşamba

Şirin bebek patikleri

Etsy gerçekten harika bir yer! Her türlü aksesuar, giyim eşyası, takı, el yapımı aklınıza ne geliyorsa orada bulabiliyorsunuz. Pretty Little da Etsy'de satış yapan bir satıcı. Gördüğünüz üzere keçeden çook şirin bebek patikleri yapmış.Ben çok sevimli buldum..He bu arada fiyatlar 34$ - 38$ gibi..Sevgiler:)

12 Ocak 2010 Salı

Yuvarlak formlu yatak dizaynları

Ben evlenirken açıkçası yuvarlak yatakları hiç estetik bulmuyordum.Yatak seçerken de 1-2 yerde görmeme rağmen yuvarlak formlu bir yatak seçmeyi hiç düşünmedim.Bugün nette dolaşırken yuvarlak formlu yataklar ilgimi çekti.Tabi aradan yaklaşık 5 yıla yakın bir zaman geçmiş, yeni yeni güzel modeller çıkmış.Gerçi bu fotoğraflar yabancı siteden alıntı ama eminim ülkemizdeki mobilyacılar çarşılarında bu modellere benzer güzel yataklar vardır..
Kaynak
11 Ocak 2010 Pazartesi

Keçeden atkılar

Bir blog keşfettim.Çok hoş ve farklı, keçeden atkı tasarımları var.Bence oldukça ilginç , sıradışı çalışmalar olmuş.Buradan Harlequin Feltworks'ü tebrik ediyorum.Bu arada içlerinde benim en beğendiğim pembe gül şeklinde olanı.Linkte diğer örnekleri de görebilirsiniz..


9 Ocak 2010 Cumartesi

Neşeli çocuk aksesuarları

Çocuklar için yapılan neşeli ve eğlenceli aksesuarlara birkaç örnek sunuyorum.Kuyruğu çok beğendim ben, çocukların çok eğleneceğine eminim:) Siz de bu kuyruğu örüp içine elyaf doldurarak ve ucuna bir kıskaç yerleştirerek, çocuklara arkadaşları ile keyifli oyunlar oynayacağı bir aksesuar yapabilirsiniz..

Kaynak