30 Aralık 2009 Çarşamba

Mutlu Yıllaaarr!Herkesin yeni yılı kutlu olsunnn! 2010 yılı inşallah hepimize sağlık, mutluluk, huzur, başarı, bol kazanç getirsin.Hadi seneye görüşürüz ho ho ho:) Her yıl yapılan bu kötü espri için kusura bakmayın olur mu? :))))

El yapımı yılbaşı ağacı süsleri (2)

Yılbaşı ağacınız varsa ve hala yeterince süslü olmadığını düşünüyorsanız ,size birkaç öneri..Yalnız süsleme için sadece 1 gününüz kaldı. Acele edin :)Bu top, yuvarlak strafor üzerine iğne yardımıyla payet saplayarak yapılabilir.

Kaynak


Yukarıdaki yuvarlak şekiller kağıttan yapılmış.Yapılışları burada var..Bu güzel kalpler keçeden yapılmış.Bence keçe, yılbaşı ağacına güzel yakışmış..

Kaynak
Bu ponponları yapmak çok basit aslında.Yünü bol bir biçimde sarıp makasla keserek kolayca ponpon yapılabilir.Yılbaşı ağacına da rengarenk ponponlar yakışır:)

Kaynak

Bu da görüldüğü üzere bir çam kozalağı :) Erimiş boyalardan yapılmış.Pastel boyaları eritip,kozalağı içine batırmışlar,bana yapılışı ilginç geldi. Yapılışı linkte var. Bu çam kozalağı için benim fikrim de, gümüş veya altın rengi sprey boya ile boyamak.Harika duruyor.Bir deneyin derim..

Vee son olarak da benim keçe üzerine payetle süsleme yaptığım, elbise şeklinde yılbaşı ağacı süsü var:) Yapılışında çift kat keçe kullanıldı ve metalden askısı sayesinde ağaca tutturulabiliyor.
Hepinize sevgileeerrr...

14 Aralık 2009 Pazartesi

Sıkıcı hediyelere son! (2)

Sıradışı hediyelere devam:)

Hediye 6: Usb ısıtıcı!

Oto için su ısıtıcısı.Otonuzda su ısıtıcısının çakmak adaptörünü,çakmak girişine takıp kullanabileceğiniz pratik bir oto ürünüdür.Usb'yi bilgisayarınızda da rahatça kullanabilirsiniz.

Hediye 7: Sihirli konserve!
İçinden çıkanı görünce sevdikleriniz çok şaşıracak! Bir gün biri size bir yumurta hediye edeceğini,ama bu yumurtayı sulayıp büyütmeniz gerektiğini söylese,üstüne üstlük,bu büyüttüğünüz yumurtanın içinden çıkan yaprakların üzerinde bir mesajın yazdığını söylese ne yapardınız?

Hediye 8: B-Somebody resim tutucu!

B-somebody ile kim olmak istiyorsanız o olun! Bu harika resim tutuculara takacağınız küçük bir fotoğrafla anında sevdiğiniz bir film karakterine, süper bir kahramana veya bir rock yıldızına dönüşün..

Hediye 9: Sihirli musluk!

Havada asılı bir şekilde duran musluktan akan suyu gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.İçine su veya herhangi bir içecek koyabilirsiniz.Aman açık bırakıp uyumayın:)

Hediye 10: James the bookend-kitap tutucu!

James kitap tutucu, centilmen olduğu kadar çalışkan da..Kitaplarınızın düşmesini engellemek için bütün gücünü kullanıyor.

Hediyeler http://www.hediyedenizi.com/ dan seçilmiştir.

13 Aralık 2009 Pazar

Sıkıcı hediyelere son! (1)

Evet malumunuz yılbaşı geliyor. Belki de sevdiklerinize hediye seçmeye başladınız. Bu yılbaşı sevdiklerinize ilginç hediyeler almaya ne dersiniz ? Ben sizin için ufak bir araştırma yaptım.Belki size bir fikir olabilir.Sevgiler..

Hediye 1: Konuşan fotoğraf albümü!
Fotoğraflarınızla sakladığınız hatıralarınıza artık ses kaydı da ekleyebilirsiniz. Mesajlarınızı 100 yıl saklayan bu albümle fotoğraflarınız kendini anlatsın...

Hediye 2: Sihirli kristal!

Crystal Garden güvencesiyle, sevdiklerinize " onları özlediğinizi" belli etmenin en iyi yolu. Bir kristalin, büyümesini ve gelişmesini çıplak gözle görmenizi sağlayacak süper bir buluş.
Kavanozunun tıpasına takılan renk değiştiren LED ile birlikte, odanız için mükemmel bir süs eşyası. LED renginin değişiminin kristalinize nasıl etki ettiğini gördüğünüzde bu FENG SHUI kristalini daha çok seveceksiniz.

Hediye 3: Saat projeksiyonlu kalem!
Saat ve tarih gösterme özelliği ,kırmızı led ışıkla tavana veya duvara projeksiyonlu gösterim. Metal tükenmez kalem 2 ad. saat piliyle çalışıyor.

Hediye 4: Güneş enerjili çanta!


Üzerindeki 11 x 8 cm ölçülerindeki panel, güneş enerjisini emerek ,içindeki lityum pilde depolar.Pekete dahil olan 5 adet çevirici fiş (bazı telefon markalarına ait),1 ad.çevirici kablo,1 ad.usb çevirici kablo sayesinde cep telefonu,mp3-mp4 player, cd player gibi aletleri kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Hediye 5: Oscar başarı ödülü!


Yılın hediyesi. Ürün Ebadları: 27 x 9 x 9 cm. Plaka Yazıları Standarttır..Seçeneklerdeki Plaka Yazılarından İstediğinizi Seçebilirsiniz. Eğer kendi notunuzun bulunduğu bir Oscar İstiyorsanız Oscar Başarı Ödülü Heykeli - Kişiye Özel Büyük Boy ürünü tercih edebilirsiniz.

Hediyeler www.hediyedenizi.com sitesinden seçilmiştir.