21 Kasım 2009 Cumartesi

Kot pantolondan nasıl laptop çantası yapılır?

İlginç dizaynlardan hoşlananlar için..
Hem yapılması kolay,hem de kimsede yok.Ben sevdim:)
Kaynak

20 Kasım 2009 Cuma

Keçeden geometrik kolyeler..

Etsy'de favorim olan birkaç satıcıdan biri giia. Bana göre harika işler çıkarıyor ve çalışmaları çok orijinal. Giia'dan birkaç takı sunuyorum sizlere.


Devamı için buyrun..

17 Kasım 2009 Salı

Yılbaşı ağacınızı kendi yaptığınız süsler ile süsleyin

Türkiye'de birçok kişi yılbaşı ağacı süslemesine karşı çıkıyor.Ben sevene de, sevmeyene de saygı duyuyorum.Kişisel tercih meselesi..Christmas olduğu için değil de,yeni bir yıla başladığımız için yılbaşı kutlamalarını seviyorum.Genelde yılbaşı ağacı süslemede ışıltılı ,parlak süsler kullanılıyor.Hoş bir görüntü oluyor.Bunların arasına birkaç adet kendi yaptığımız süslerden de koyabiliriz.Keçe veya kartondan süsler yapabiliriz.Veya satılan yuvarlak straforlardan alıp,bunu pullarla kaplayabiliriz.Seçenekler çok, zevkinize kalmış.Sizlere burada birkaç şablon vereceğim.Çocuklarınızla yapıp eğlenceli ortamlar oluşturabilirsiniz:)

Aşağıdaki yılbaşı toplarını ,küçükken oynadığımız hani şu çok zıplayan lastik toplar vardı ya,o toplara,payetleri iğne yardımıyla saplayarak yapabiliriz.Görüntü oldukça gözalıcı olacak.
Yukarıdaki süslerin şablonları aşağıda yer alıyor.Bu şablonun çıktısını alıp,dilediğimiz renk keçeden keserek,dikip yapabilirsiniz.Dilerseniz ortasına elyaf da koyabilirsiniz.Aşağıdaki süsleri de aynı şekilde printer'dan çıkararak ,istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.